کد خبر: 580852 A

فرمانده انتظامی شهرستان زابل به ایلنا خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان زابل از کشف مواد مخدر به روش بلع و جاسازی انباری در معده سه راس گوسفند در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ "غلامرضا نجابت"در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر از طریق جاساز و بلعیدن در معده احشام و انتقال آنها به شمال کشور توسط یک قاچاقچی سابقه دار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت. 

وی افزود: ماموران در پایانه مسافربری شهرستان یک دستگاه خودروی وانت را که در حال انتقال احشام به یک دستگاه اتوبوس بود را شناسایی و دربازرسی از این خودرو 3 راس گوسفند کشف و در این رابطه دو قاچاقچی را نیز دستگیر کردند . 

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تحقیقات اولیه از متهمان به قاچاق مواد مخدر از طریق بلع و انباری در معده سه راس گوسفند با استفاده از آهن ربا اعتراف که پس از ذبح گوسفندان، مقدار 15 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان خاطر نشان کرد: اقدامات پلیس در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر باجدیت دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس در این حوزه، لازم است همکاری های مردم همواره بیش از پیش با نیروی انتظامی تداوم یابد.

اتوبوس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرمانده انتظامی شهرستان مواد مخدر نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر