کد خبر: 998885 A

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع در اختتامیه همایش رادار:

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع با تاکید بر اهمیت رشد سطح علمی در حوزه علوم استراتژیک گفت: ارتقای علمی در حوزه تجهیزاتی بسترساز ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات است

به گزارش ایلنا،  ابوطالب شفقت در هفتمین کنفرانس رادار و سامانه های مراقبتی که  در سالن همایش های این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: آنچه که اهمیت بیشتری برای ما دارد حضور علمی در این کنفرانس است که موجب کسب و جذب دریافت های علمی و ارتقای برداشت های پژوهشی و تحقیقی در این حوزه می شود.

وی افزود: حوزه رادار از جمله تجهیزاتی است که در تولید امنیت بسیار موثر است چرا که نگهبانی و دیده بانی از مرزهای هوایی و زمینی کشور با این سامانه ها انجام می گیرد.

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر با تاکید بر اهمیت ارتقای کشور در حوزه های نبرد شناختی، سایبری و تجهیزاتی گفت: امروز نبرد دشمن با جمهوری اسلامی چند وجهی است که یکی از این وجوه نبرد تجهیزاتی است و ما باید با ارتقای علمی خود سطح تجهیزات را متناسب با نوع تهدیدات ارتقا دهیم و بازدارندگی تولید کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت رشد سطح علمی در حوزه علوم استراتژیک، گفت: از وجوه دیگر نبرد دشمنان با جمهوری اسلامی نبرد سایبری از طریق فضای مجازی و شبکه ها و کانال های اجتماعی است که ما باید در همه ابعاد سطح علمی را ارتقا داده و قدرتمندانه از کشور نگهبانی و دیده بانی کنیم.

 

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دانشگاه صنعتی مالک اشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر