کد خبر: 997389 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان این نیرو در غرب کشور گفت ؛ مهمترین ماموریت نزاجا حفظ و تامین امنیت مناطق مرزی است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در بازدید از مناطق مرزی قصر شیرین و در جمع فرماندهان و کارکنان یگان‌های نزاجا مستقر در نوار مرزی غرب با بیان اینکه فرماندهی در نیروی زمینی محوری ارتش بر سه اصل مهم و راهبردی استوار است گفت: اولین و مهنترین اصول ولایتمداری است که تمام برنامه ها در نزاجا در راستای منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) انجام می شود .

فرمانده نیروی زمینی ارتش، اصل عدالت محوری و شایسته سالاری را از اصول دیگر این نیرو دانست و افزود: تمام انتصاب‌ها و ملاک ارزیابی ما برای فرماندهان، عمل به این سه اصل و اجرای طرح‌های  ۲۸ گانه لبیک است و ما در طرح‌های لبیک از زمان تولد یک فرزند تا ازدواج او برنامه‌ریزی و طرح ریزی کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: مأموریت ما امنیتی، دفاعی است و قسمت پررنگ‌تر ماموریت ما  بحث امنیتی است، یعنی امنیت کشور را در مقابل دشمن و اشرار تأمین کنیم، ماموریت ما بسیار مقدس است چرا که دشمن امنیت، اقتصاد و فرهنگ ما را نشانه گرفته است و ما باید در مقابل این تهدیدات بایستیم و پاسخگو باشیم.

 امیر سرتیپ حیدری در بخش دیگری از سخنانش به حفظ، مراقبت شبانه روزی و تأمین امنیت مرزها اشاره و تصریح کرد: اولویت مهم ما حفظ، مراقبت شبانه روزی و تأمین امنیت مرزهاست و ما مراقبت از مرز را در قالب طرح های ۱۲ گانه  برای فرماندهان و تمامی کارکنان ترسیم کرده‌ایم، همه ما موظف هستیم در چارچوب آیین نامه مراقبت از مرزها گام برداریم.

وی در پایان تاکید کرد: تا زمانی که نیروهای مسلح در مرزها استقرار دارند مردم در امنیت کامل بسر خواهند برد .

امیر کیومرث حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر