کد خبر: 997207 A

معاون اول رئیس‌جمهور از نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید و از نزدیک در جریان عملکرد سامانه پاسخگویی ۴۰۳۰ قرار گرفت.

به گزارش ایلنا،  اسحاق جهانگیری امروز سه‌شنبه از نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد و از نزدیک در جریان عملکرد سامانه پاسخگویی ۴۰۳۰ قرار گرفت.

در این بازدید سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز حضور داشتند، طرح‌های اجتماع محور در حوزه اشتغالزایی، توانمندسازی اقتصادی، استارت آپ‌ها با هدف کمک به مشاغل آسیب دیده در دوران کرونا رونمایی شد.

راه‌اندازی بازار اجتماعی آنلاین به منظور تقویت کسب و کارهای خانگی و محلی، رسیدگی به وضعیت اشتغال کولبران و محرومیت‌زدایی با تقویت فعالان حوزه صنایع دستی، کشاورزی و دامی از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود.

همچنین گزارش عملکرد سامانه پاسخگویی ۴۰۳۰ که از ۵ اسفند ۱۳۹۸ تاکنون به منظور مشاوره به بیماران کرونایی، سلامت مادران باردار، سرطان، سلامت سالمندان و روانشناسی و تغذیه راه‌اندازی شده بود به معاون اول رییس جمهوری ارائه شد.

در این طرح بیش از ۳ هزار پزشک و پیراپزشک با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) همکاری می کنند و روزانه ۱۰۰ هزار تماس با این سامانه برقرار می‌شود.

 

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اسحاق جهانگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر