کد خبر: 996279 A

مفتح در گفت‌وگو با ایلنا تشریح کرد:

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزییات جلسه عصر امروز اعضای این کمیسیون با حجت‌الاسلام رئیسی را تشریح کرد.

محمد مهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص جلسه امروز اعضای این کمیسیون با رییس قوه‌قضاییه، گفت: در این دیدار آقای رئیسی نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف بودجه‌ای از جمله بودجه قوه قضائیه مطرح کرد. ایشان تاکید داشت که ما با هدف تسهیل و ساده کردن رسیدگی به دعاوی مردم علاقمند هستیم که هزینه دادرسی هرچه بیشتر کاهش پیدا کند کمک بزرگی به تسریع و تسهیل در دادرسی‌ها خواهد کرد که این امر نیازمند همراهی بیشتر کمیسیون برنامه و بودجه در تامین هزینه‌های مجموعه قضایی کشور است.

مفتح با بیان اینکه رییس قوه‌قضاییه به اصلاح ساختار بودجه مطابق آنچه که مدنظر مقام رهبری است، تاکید کرد، ادامه داد: در این جلسه که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید مباحث مختلفی درخصوص بودجه سال آینده مطرح شد. نمایندگان مجلس هم مباحثی را درخصوص مسائل عمومی کشور، سیستم قضایی و موضوعاتی که در خصوص حوزه قضایی و دادگستری در استان های خودشان مطرح است، با رییس قوه قضاییه در میان گذاشتند.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس سید ابراهیم رئیسی کمیسیون برنامه و بودجه محمدمهدی مفتح بودجه 1400 نماینده تویسرکان بودجه قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر