کد خبر: 996025 A

مقتدایی به ایلنا خبر داد؛

نماینده مردم اصفهان از دستور رئیس‌جمهور در خصوص تخصیص بودجه در لایحه بودجه سال آینده به آسیب‎‌های اجتماعی خبر داد.

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره لزوم رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی گفت: مبحث آسیب‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین معضلاتی است که امروز در سراسر کشور وجود دارد و فعالان اجتماعی در این زمینه دغدغه‌های فراوانی دارند که به صورت مرتب به نمایندگان مجلس منتقل کرده‌اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در هفته‌های گذشته تصویری از پیکر یک نوزاد در اصفهان منتشر شد که باعث ناراحتی همه مردم شد و بر کم‌کاری دستگاه‌ها در خصوص حاشیه‌نشینی صحه گذاشت.

وی ادامه داد: در خصوص مسائلی همچون حاشیه‌نشینی، کودکان کار، فقر و... مکاتبه‌ای را با رئیس‌جمهور انجام دادم و در آن تاکید کردم که در جهت تقویت بودجه نهادهای حمایتی همچون سازمان بهزیستی در خصوص آسیب های اجتماعی در لایحه بودجه سال آینده گام برداشته شود و این مورد دارای اهمیت است.

مقتدایی مطرح کرد: روز گذشته جناب آقای رئیس‌جمهور بر روی این نامه به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور دادند و پی نوشت کردند که بررسی و اقدام شود.

وی افزود: قطعا مجلس نیز در خصوص بودجه مربوط به آسیب های اجتماعی در موعد مقرر حمایت لازم را انجام داد.دستور آقای رئیس‌جمهور نوید بخش اقدام متناسب در این حوزه هست و خرسندیم که دولت نیز بر روی اهمیت این مبحث تاکید دارد.

مقتدایی در پایان خاطر نشان کرد: قطعا با رئیس سازمان برنامه و بودجه صحبت خواهیم کرد که دستور رئیس‌جمهور عملیاتی و مورد توجه ویژه قرار گیرد.

WhatsApp Image 2020-11-15 at 10.50.23

 

WhatsApp Image 2020-11-15 at 10.50.23 (1)

لایحه بودجه رئیس‌جمهور آسیب‌های اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر