کد خبر: 995812 A

معاون دفتر رئیس‌جمهوری:

معاون دفتر رئیس‌جمهوری با بیان اینکه امروز با کلیدواژه‌ی «مخالفت با تعطیلی» تلاش کرده‌اند در پروژه‌هایی سیاسی، روحانی را مقابل مردم قرار دهند، گفت: نیاز است در ابَربحران شیوع کرونا هیچ انگیزه‌ و یا پروژه‌ی سیاسی را مقدم بر جان و نان شهروندان‌مان ندانیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا معزی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«تجربه‌ی موفق ایران در رویارویی با موج نخست کرونا، محصول باور به «ائتلاف ملی برای زندگی» بود نباید آن باور پیشین جای خود را به اولویت یافتن پروژه‌های سیاسی بدهد.

تا پیش از این، با کلیدواژه‌ی «گروگانگیری معیشت» و امروز با کلیدواژه‌ی «مخالفت با تعطیلی» تلاش کرده‌اند در پروژه‌هایی سیاسی، روحانی را مقابل مردم قرار دهند اما همان طور که رییس‌جمهور بارها یادآور شده، اولویت نخست دولت، سلامت شهروندان است.
   
ورای سوگیری‌ها و پیشینه‌ها، نیاز است انسانیت مناط و معیار هر کنشی باشد و در ابَربحران شیوع کرونا هیچ انگیزه‌ و یا پروژه‌ی سیاسی را مقدم بر جان و نان شهروندان‌مان ندانیم.

روایت جلسه‌ی امروز بسیار ساده است: طرح پیشنهادی وزارت بهداشت با همراهی همه اعضا و پشتیبانی و حمایت تمام قد ⁧ رییس‌جمهور ⁩ تصویب شد و اینک نه تنها تهران که بیش از ۱۰۰ شهر در آستانه‌ی اعمال محدودیت‌های بسیار شدید قرار دارند.»

علیرضا معزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر