کد خبر: 994404 A

سرتیپ صباحی فرد:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: حضور موثر در فضای مجازی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در این حوزه یکی از اهداف اصلی نیروی پدافند هوایی ارتش است.

 به گزارش ایلنا، سرتیپ صباحی‌فرد در رابطه با بازی رایانه‌ای قلمرو گفت: امروز به یاری خدا اولین بازی رایانه‌ای و موبایلی با موضوع پدافند هوایی را رونمایی کردیم که امیدواریم این رویداد آغاز مطلوبی برای فعالیت‌های بیشتر در فضای مجازی باشد و بتوانیم به اهداف مدنظر فرماندهی کل قوا در خصوص حضور موثر در فضای مجازی جامه عمل بپوشانیم.

صباحی‌فرد تصریح کرد: بازی هایی که در گذشته با موضوع نظامی وجود داشت بازی‌های همراه با نمادها و فرهنگ های غربی بود و با توجه به تمایل جوانان به بازی‌های رایانه‌ای سعی کردیم در این حوزه ورود کنیم و بازی متناسب با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی تولید کنیم.

 وی افزود: حضرت آقا تاکید دارند که درفضای مجازی بیشتر کار کنیم و سرمایه گذاری کنیم و به یاری خدا و با تعامل و همکاری اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی بتوانیم اقدامات موثر و مطلوبی را در این زمینه به انجام رسانیم.

شایان ذکر است در این مراسم اولین بازی رایانه ای نیروی پدافند هوایی ارتش با عنوان"قلمرو رونمایی و محل مدیریت فضای مجازی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی افتتاح شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش سرتیپ صباحی فرد بازی رایانه ای ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر