کد خبر: 991685 A

امیر عبداللهیان:

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، گفت: مقاومت فلسطین و امت اسلامی همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد و اجازه تصرف و الحاق کرانه باختری را نخواهد داد.

به گزارش ایلنا، «حسین امیرعبداللهیان» اقدامات چراغ خاموش رژیم صهیونیستی در الحاق شهرها و روستاهای کرانه باختری را اقدامی بر خلاف قطعنامه ها و قوانین بین المللی و تجاوزی بی‌شرمانه و گستاخانه از سوی صهیونیست‌ها توصیف کرد که تحت پوشش خیانت تعداد اندکی از کشورهای عربی در حال انجام است.

وی تخریب روستای فلسطینی«همسه البقیه» در کرانه باختری، و بی‌خانمان کردن دهها تن از ساکنان روستا، از جمله ۴۱ کودک را جابه‌جایی اجباری (اشغالگری و غصب) فلسطینیان خواند که در ادامه جنایات ضد بشری صهیونیست ها رخ می‌دهد.

امیرعبداللهیان کشورهای عربی که به رژیم صهیونیستی دست دوستی داده اند را در این جنایت ضدانسانی شریک و مسئول دانست و به رژیم صهیونیستی هشدار داد: بی تردید مقاومت فلسطین و امت اسلامی دست اشغالگران را قطع و همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد.

دستیار ویژه رییس مجلس و مدیرکل بین الملل مجلس از همه مجالس اسلامی، سازمان‌های مردم نهاد و سازمان‌های بین المللی و حامیان فلسطین خواست که این تجاوز خودسرانه صهیونیست‌ها را قویا محکوم کنند.

فلسطين کرانه باختری حسین امیر‌ عبداللهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر