کد خبر: 991164 A

در دیدار با سفیر ایران مطرح شد؛

معاون اول مجلس ملی نمایندگان بوسنی و هرزگوین در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو بر توسعه و بهبود روابط پارلمانی دو کشور تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، رضا قلیچ خان سفیر جمهوری اسلامی با «دوریانا کریشتو» معاون اول مجلس ملی نمایندگان بوسنی و هرزگوین دیدار و گفت و گو کرد.

خانم کریشتو با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از کشور بوسنی و هرزگوین گفت: از حمایت های ایران در مسیر توسعه بوسنی وهرزگوین قدردانی می کنیم و از ارتقای روابط میان دو کشور در همه زمینه‌ها حمایت خواهیم کرد.

وی بر بهبود روابط هیات رئیسه، کمیسیون‌های تخصصی و گروه‌های دوستی پارلمانی بوسنی و هرزگوین با مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد و افزود: پارلمان بوسنی و هرزگوین از گسترش مناسبات دوجانبه با ایران حمایت می‌کند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار با تاکید بر جایگاه دیپلماسی پارلمانی در روابط میان دو کشور یادآور شد: حمایت‌های مجالس دو کشور موجب تقویت روابط دوستانه ایران و بوسنی در همه عرصه‌ها خواهد بود.
طرفین در این دیدار در خصوص روابط دوجانبه پارلمانی، انتخابات محلی پیش رو در بوسنی و هرزگوین و آخرین وضعیت مبارزه با پاندمی کرونا در دو کشور گفت و گو و تبادل نظر کردند.

 

سفیر ایران در بوسنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر