کد خبر: 990716 A

غریب‌آبادی:

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با اشاره به سخنان رهبری گفت: اعتبار آمریکا نه فقط در جهان اسلام، که در اروپا و جهان غرب هم افول کرده است.

به گزارش ایلنا، "کاظم غریب‌آبادی" سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با اشاره به سخنان روز سه‌شنبه رهبر انقلاب درباره تحولات بین‌المللی در حساب اینستاگرامی خود نوشت: آمریکا سرمنشاء بسیاری از مشکلات جهان امروز از جمله معضلاتی نظیر تهدید جنگ، ناامنی، تحریم و تروریسم است. علت اصلی دشمنی آمریکا با نظام اسلامی ایران، زیر بار سیاست‌های ظالمانه نرفتن و به رسمیت نشناختن سلطه آنها است. این دشمنی ادامه خواهد داشت و تنها راه برطرف کردن آن، این است که طرف مقابل از این تصور که بتواند به ملت و دولت ایران ضربه اساسی وارد کند، مأیوس شود.

وی ادامه داد: روز به روز، نگاه حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی از شواهد و عینیت بیشتری برخوردار می‌شود. اعتبار آمریکا نه فقط در جهان اسلام، که در اروپا و جهان غرب هم افول کرده است. امروزه، در کنار معضلاتی نظیر تهدید جنگ، ناامنی، تحریم و تروریسم، معضلی نیز به نام آمریکا داریم که من از آن به عنوان «معضل بزرگ» یاد می کنم که خود، سرمنشا بسیاری از مشکلات جهان امروز است.

وی یادآور شد: آمریکا همان فرعون مصر و طاغوت روزگار ماست، هر کس رئیس جمهوری آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تاثیری ندارد.

 

افول آمریکا "کاظم غریب‌آبادی" سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر