کد خبر: 990181 A

در نهمین رزمایش اقتدار هوایی «فدائیان حریم ولایت» انجام شد؛

سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی «فدائیان حریم ولایت» اظهار داشت: بمب افکن های راهبردی سوخو ۲۴ با حمل انواع موشک های بهینه شده و نقطه زن نیم تنی ساخت داخل که توسط متخصصان نیروی هوایی ارتش آماده بهره برداری شده است، اهداف زمینی اعم از رادارهای زمینی دشمن فرضی را با موفقیت منهدم کردند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ دوم خلبان "فرهاد گودرزی" سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی «فدائیان حریم ولایت» گفت: بمب افکن های راهبردی سوخو ۲۴ با حمل انواع موشک های بهینه شده و نقطه زن نیم تنی ساخت داخل که توسط متخصصان نیروی هوایی ارتش آماده بهره برداری شده است، اهداف زمینی اعم از رادارهای زمینی دشمن فرضی را با موفقیت منهدم کردند.

وی افزود: در این مرحله همچنین جنگنده‌های اف-۱۴ و میگ-۲۹ با انجام عملیات رزم هوایی شرایط درگیری در صحنه واقعی نبرد را با موفقیت به اجرا گذاشتند.

امیر سرتیپ دوم  گودرزی با بیان این که نهمین رزمایش اقتدار فداییان حریم ولایت بر اساس صحنه واقعی جنگ انجام می شود گفت: ناظران و داوران ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا در همه مراحل انجام این رزمایش حضور داشته و به ارزیابی اقدامات، دستاوردها و نتایج آن خواهند پرداخت.

ارتش جمهوری اسلامی ایران جنگ رزمایش زمینی هوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر