کد خبر: 989520 A

نماینده رفسنجان در نطق میان دستور:

نماینده رفسنجان در مجلس، گفت: تفاوت زیادی میان تفکری که با تکیه بر باورهای خود و نصرت الهی به دنبال خلق حماسه‌ها و پیشرفت است با تفکری که می‌گوید ایرانی در حد تهیه آبگوشت بزباش است و برای پیشرفت کردن باید از فرق سر تا نوک پات غربی شود، وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین جلالی نماینده رفسنجان  و انار در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز ۱۱ آبان ماه مجلس شورای اسلامی، گفت: وقوع انقلاب اسلامی در عصر حاضر یک پدیده خارق العاده بود، این انقلاب در کشوری رخ داد که سلسله پادشاهان طاغوتی بیش از ۲۵۰۰ سال با عناوین متفاوت در این کشور مسلط بودند و این انقلاب یک بارقه امید و شعاع نور بود.

وی ادامه داد: حاصل این انقلاب، تکنولوژی نانو، صنعت هسته‌ای، سلول های بنیادی، فناوری‌های هوافضا و دستاورهای دیگر علمی و تکنولوژی بود اما دشمنان همواره تلاش می‌کنند، دستاوردهای انقلاب را انکار کنند.

نماینده رفسنجان در ادامه بیان داشت: خدایی که ملت را در بحران‌ها، مشکلات، تحریم‌ها، جنگ، فتنه‌های متعدد و اتفاقات مختلف یاری کرده است باز هم در برابر حوادث و بحران های مختلف یاری خواهد کرد. همکاران عزیز بدانیم که انقلاب یک آغاز بود نه پایان، این راه پر پیچ‌وخم و سنگلاخ است، باید هوشیار باشیم چرا که اگر غفلت کنیم، دچار خسران می‌شویم.

وی افزود: غرب‌گرایان و لیبرال‌ها که در سال‌های مختلف در مناصب مختلف حضور داشتند، نقطه خطر و عامل کندی حرکت انقلاب به سمت اهداف و آرمان های متعالی هستند، قبله آمال و نقطه پیشرفت تمدن در نزد آنها غرب است و طبیعی است که آن‌ها بخواهند جوری سیاستگذاری کنند که اهداف غربی در این کشور پیاده شود و این همان پیام مهم امام بود که گفتند «نگذارید انقلاب به دست نامحرمان بیفتد». اصحاب قلم این سخنان را در حد منازعات رایج سیاسی تنزل ندهند این یک نزاع عمیق گفتمانی است.

جلالی در ادامه نطق خود اظهار داشت: تفاوت زیادی است میان تفکری که به دنبال سازش با کدخدا است، تفکری که با تکیه بر باورهای خود و نصرت الهی به دنبال خلق حماسهها و پیشرفت است و تفکری که می‌گوید ایرانی در حد تهیه آبگوشت بزباش است و برای پیشرفت کردن باید از فرق سر تا نوک پات غربی شود.

وی افزود: خدا به ما عزت می‌دهد و کدخدا با منت به ما ذلت می‌فروشد، در همه سال‌های بعد از انقلاب هرجا که به تفکر دینی و خداباوری‌مان تکیه کردیم، دستاوردهای ارزشمندی داشتیم. از جنگ و دفاع مقدس تا صنایع و فناورزی‌های مختلف و دفاع از حرم همواره پیروز بوده‌ایم اما متاسفانه در برخی از مقاطع انقلاب و به خصوص در سال‌های اخیر عده‌ای در مسند اجرا و حتی تصمیم گیری نشستند که اعتقادی به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب ندارند.

نماینده رفسنجان ادامه داد: امام جامعه از خدا می‌گفت و این‌ها سراغ کدخدا رفتند، از اینترنت ملی گفت اما این‌ها آدرس غلط دادند و پهنای باند و سرعت را افزایش دادند، رهبری از اقتصاد مقاومتی و رونق تولید ملی و تکیه بر توان داخلی گفت این ها کاری کردند که کارخانجات تعطیل و ورشکسته شده، سرمایه گذاران در پیچ و خم های اداری گرفتار شدند و مردم در رنج و عذاب مشکلات معیشتی هستند.

وی افزود: رهبر انقلاب از بسترسازی برای اشتغال و ازدواج جوانان می‌گوید، این‌ها به‌دنبال برگزاری کنسرت و راهیابی زنان به ورزشگاه‌ها هستند، همکاران عزیز طرح حمایت از خانواده فردا به صحن خواهد آمد و با رای شما تصویب می‌شود و به یاری خدا لبخند رضایت را بر چهره نائب امام زمان(عج) خواهیم نشاند.

اقتصاد مقاومتی تولید ملی سلول های بنیادی نماینده رفسنجان و انار اینترنت ملی حسین جلالی نانو تکنولوژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر