کد خبر: 989474 A

نماینده رشت در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز وضعیت اقتصاد کشور، اشتغال و ازدواج جوانان، بازار خودرو و بازار مسکن ملتهب است و همچنین قیمت اجناس هر روز افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا احمدی نماینده رشت در مجلس در تذکر شفاهی خود در صحن علنی امروز ۱۱ آبان ماه ضمن تبریک فرا رسیدن وحدت، گفت: یکی از مختصاتی که مجلس یازدهم دارد، این است که مجلس انقلابی و در تراز انقلاب است، ما باید صدای مستضعفان باشیم.

وی ادامه داد: امروز وضعیت اقتصاد کشور، اشتغال و ازدواج جوانان، بازار خودرو و بازار مسکن ملتهب است، همچنین قیمت اجناس هر روز افزایش پیدا می‌کند. در چنین شرایطی وظیفه دولت نظارت است که جلوی این افسارگسیختگی را بگیرد.

احمدی در ادامه به مشکلات محل دفن زباله در منطقه سراوان حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و بیان داشت: اکنون که در محضر شما صحبت می‌کنم با آغاز بادهای پاییزی بوی بد ناشی از دفن زباله در منطقه سراوان مردم بخش سنگر را با مشکلات و مشقت مواجه کرده است، به همین جهت از وزیر محترم کشور تقاضا دارم که به اجرای پروژه سایت زباله‌سوز سراوان و همچنین تعمیر و تجهیز سایت تفکیک کودآلی در منطقه لاکان سرعت دهد.

وزیر کشور محمدرضا احمدی گرانی و تورم نماینده رشت در مجلس گرانی در بازار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر