کد خبر: 988070 A

فرمانده ارتش:

فرمانده کل ارتش با اشاره به توان نزاجا گفت: اقداماتی که در زمینه متحرک‌سازی یگان‌های نیروی زمینی ارتش روی داده، شبیه معجزه است.

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در مراسم رونمایی از تجهیزات و ادوات خودرویی تولید و بازتولید شده نیروی زمینی ارتش که با حضور معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) برگزار شد، با اشاره به اینکه تلاش و‌ مدیریت جهادی را در ارتش شاهد هستیم، اظهار داشت: ما امروز آنچه که مشاهده می‌کنیم بخشی از تلاش‌های جهادی نیروی زمینی ارتش در عرصه تحرک بود و اقداماتی که در این زمینه روی داده، شبیه معجزه است؛ یک نیروی صد درصد متحرک که بدون نیاز به کمک بیرونی، قادر است همه وظایف محوله را انجام دهد.

وی ادامه داد: شاخصه تحرک یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های توان و آمادگی رزمی هر نیروی نظامی است.

فرمانده کل ارتش افزود: یکی از بخش‌هایی که مورد توجه این نیرو قرار گرفته، بخش تحرک بوده است؛ که علاوه بر آن اتفاقات مهمی در بخش‌هایی مانند آتش، آموزش، تاکتیک و روش‌ها، نو شدن سازمان‌ها و چگونگی ورود به میدان بویژه روحیه و انگیزه روی داده است.

وی عنوان کرد: مبنای روحی و انگیزه‌ای که امروز بعد از گذشت بیش از ۴۰ سال از پیروی انقلاب اسلامی در نیروی زمینی ارتش وجود دارد، همان مبنای انقلابی و مبنایی است که در دوران دفاع مقدس شاهد بودیمکه امروز تکامل پیدا کرده و ارتقا یافته است.

سرلشکر موسوی با اشاره به توان نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش امروز قادر است با قدرت در همه رده‌ها، همه مأموریت‌های خود را صد درصد با موفقیت به سرانجام برساند.

امیر موسوی فرمانده ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر