کد خبر: 988066 A

محسن رضایی:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که مردم جهان و مسلمانان علیه آمریکا قیام کردند حالا مردم آمریکا علیه سیاست‌های نظام سلطه برخاستند و از قیام جبهه مقاومت در داخل آمریکا پشتیبانی می‌کنند.

به گزارش ایلنا، محسن رضایی در شیخ اکرم کعبی دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی عراق (نجبا) گفت: از مجاهدت‌های جنابعالی و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی در عراق قدردانی می‌کنم و امیدوارم تلاش و ایثار شما مورد رضایت حضرت ولی عصر(عج) قرار بگیرد و سلام من را به مجاهدان نجبا در عراق برسانید و بگویید ما دعاگوی شما هستیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با شما در اینکه آمریکا شر مطلق است هم‌نظر هستم و این شر قبلا نصیب سایر ملت‌ها می‌شد اما اکنون دامن مردم آمریکا را گرفته است. نیروهای آمریکایی‌ قبلا در سایر کشورها دست به جنایت و فشار می زدند امروز علیه معترضان در داخل آمریکا فشار اعمال می‌کند و همانطور که مردم جهان و مسلمانان علیه آمریکا قیام کردند حالا مردم آمریکا علیه سیاست‌های نظام سلطه برخاستند و از قیام ما و شما در داخل آمریکا پشتیبانی می‌کنند.

وی افزود: مبارزات و اعتراضات افزایش چشمگیری پیدا کرده و آمریکا راهی جز خروج از منطقه نخواهد داشت و به راه انداختن نمایش روابط کشورهای خائن عربی با رژیم صهیونیستی به آنها کمک نخواهد کرد. آنها می‌خواهند با این اتحاد شوم جلوی مقاومت اسلامی بایستند اما به برکت بیداری ملت‌ها در عراق موفق نخواهد شد.

رضایی افزود: مرجعیت در عراق، حشدالشعبی و مردم بیدار به عنوان سه رکن مقاومت مطرح هستند و کاری که در امارات و بحرین صورت گرفت در عراق روی نخواهد داد و عراق آینده خوبی دارد. حمایت از عراق مستقل، قوی و یکپارچه، سیاست جمهوری اسلامی است و انشاالله روز به روز عراق مستقل‌تر، یکپارچه‌تر و قوی‌تر خواهد شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سال‌های آینده سال‌های توسعه جبهه مقاومت است و نه تنها آمریکا از منطقه اخراج خواهد شد بلکه طرح سازش آل سعود، بحرین و امارات با غاصبان قدس شریف با شکست موجه خواهد شد. جبهه مقاومت اجازه نخواهد داد که اسرائیل جانشین آمریکا در منطقه شود و این هدف با استقلال کشورها از آمریکا صورت خواهد پذیرفت.

رضایی اظهار داشت: عربستان، بحرین و امارات نیز باید از آمریکا جدا شوند و سال‌های آینده جدال بر سر جدایی از آمریکا خواهد بود و ما از فعالیت‌های جنبش اسلامی مقاومت در عراق حمایت می‌کنیم.

شیخ اکرم کعبی نیز در این دیدار با ابراز رضایت از دیدار مجدد با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا به منظور ایجاد ناامنی در تلاش است که رهبران مقاومت مردمی عراق و اماکن مهم را هدف قرار دهد تا شکست‌های خود را در منطقه جبران کند.

دبیر کل نجبا گفت: سفارت آمریکا در عراق کانون فتنه‌ها برای به راه اندازی جنگ داخلی و تجزیه عراق است و ما به گروه‌ها و احزاب عراقی می‌گوییم که مذاکره با آمریکا که عهدشکنی‌اش در برجام آشکار شد بی فایده خواهد بود و به زودی آمریکا از عراق اخراج خواهد شد.

وی با اشاره به انتخابات آمریکا گفت: ما معتقدیم هر کس در انتخابات آمریکا پیروز شود مهم نیست، آمریکا شر مطلق است و سیاست‌های استعماری آن با ترامپ یا بایدن تغییر نخواهد کرد می‌خواهیم عراق را با قدرت از سیطره آمریکا خارج کنیم.

جهان مجمع تشخیص مصلحت نظام مسلمانان سیاست نظام سلطه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر