کد خبر: 987897 A

نماینده بندرلنگه در نطق میان دستور:

نماینده بندرلنگه در مجلس، گفت: کار رئیس دولت و وزرای دولت شده است، بیان مشکلات و ما هم به عنوان نماینده مجلس در این جایگاه همین کار را تکرار می‌کنیم در حالی که مردم بهتر از ما مشکلات را می‌دانند و ما باید راه های برون رفت از مشکلات را بیابیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد جباری نماینده حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و کیش در نطق میان دستور در جریان جلسه صحن علنی روز چهارشنبه هفتم آبان مجلس شورای اسلامی، در سخنانی ضمن محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص)، گفت: اقدام زننده دولت و نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم می‌کنیم. مقامات دولت فرانسه و آن نشریه بدانند که اقدامات نابخردانه آنان بدون شک منجر به گسترش اسلام راستین خواهد شد.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از دفاع مقدس تا دفاع از حرم به ویژه شهید سلیمانی، بیان داشت: من امروز می خواهم اول، دوم و سوم نکات و مورادی را به خودم یادآوری کنم، بعد به شما همکاران خوب و عزیزم و در نهایت دولت را خطاب قرار دهم، دولتی که متاسفانه امروز عدم کارآمدی بخش‌های مختلف آن مردم را نگران ساخته است.

جباری در ادامه اظهار داشت: همکاران محترم برای تحول در کشور باید مجلس شورای اسلامی متحول شود، اگر با همین روش ادامه دهیم، در مجلس صد و یازدهم هم وضعیت همین گونه خواهد بود به همین دلیل باید رویکرد مجلس برای ورود به مسائل کلان کشور و ارائه راهکارهای راهگشا تغییر کند و باید بدانیم که روش‌های فعلی پاسخگوی نیازهای فعلی کشور نیست.

وی افزود: عجب وضعیتی است که کار رئیس دولت و وزرای دولت شده است، بیان مشکلات و ما هم به عنوان نماینده مجلس در این جایگاه همین کار را تکرار می‌کنیم در حالی که مردم بهتر از ما مشکلات را می‌دانند و ما باید راه‌های برون رفت از مشکلات را بیابیم.

نماینده بندرلنگه در ادامه نطق میان دستور با تذکر به رئیس‌جمهور، ابراز داشت: به رئیس‌جمهور محترم تذکر می‌دهم که تصمیمات خودتحریمی بانک مرکزی که درب گمرکات ما را قفل کرده است را اصلاح کنند، گمرکات امروز کالاهای اساسی که باید به تنظیم بازار کمک کند را انبار کرده است.

وی در ادامه به وضعیت بلاتکلیف صیادان اشاره کرد و اظهار داشت: آقای وزیر کشاورزی و رئیس سازمان شیلات چه برنامه‌ای برای ساماندهی صیادان در این ۴۱ سال داشته‌ایم؟ آقایان مسئول توجه داشته باشید که امتحان تنها مخصوص دانش آموزان و دانشجویان نیست، همه کسانی که از بیت المال ارتزاق می‌کنید، فراموش نکنید که ما هر روز امتحان داریم.

بانک مرکزی مشکلات صیادان خودتحریمی اهانت به پیامبر اسلام احمد جباری نماینده بندر لنگه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر