کد خبر: 987300 A

ویس کرمی:

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: به گفته وزیر آموزش و پرورش دولت لایحه رتبه بندی فرهنگیان را در دست اقدام دارد و طی یک الی دو ماه آینده آماده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرداد ویس کرمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دو فوریت طرح نظام رتبه بندی معلمان گفت: در شأن و منزلت معلمان همین بس که قرآن در آیه‌های مختلف به دانش و علم‌آموزی تأکید دارد. کار معلم انسان‌سازی است اهمیت قشر فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و همه ما آنچه داریم مدیون معلمان هستیم.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: علت مخالفت من به این دلیل است که زمان تسریع شده در این طرح سبب بی اثر شدن این طرح می‌شود چراکه به گفته وزیر آموزش و پرورش دولت لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان را در دست اقدام دارد و طی یک الی دو ماه آینده آماده می‌شود.

وی ادامه داد: در دو فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان زمان تعیین شده ۶ ماه تعیین شده اما دولت تأکید دارد و می‌تواند در زمان کمتری لایحه آن را آماده کند. بنابراین من معتقدم ۶ ماه زمان به دولت زمان زیادی است؛ چراکه به ایام انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ وارد می‌شویم و عملا این مقوله به دولت بعدی واگذار می‌شود.

لایحه رتبه بندی فرهنگیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر