کد خبر: 986829 A

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالگرد شهادت دکتر فتحی شقاقی بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش ایلنا در این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد شهادت دکتر فتحی شقاقی دبیرکل جنبش مقاومت جهاد اسلامی به دست دژخیمان تروریست و سفاک رژیم صهیونیستی، سازش اخیر سران ابوظبی، بحرین و سودان و خیانت نابخشودنی در حق تاریخ مبارزات؛ شهادت ها، آوارگی و اسارت ملت سربلند و مقاوم فلسطین را بشدت محکوم می نماید.

هدیه ای که این حاکمان به رژیم صهیونیستی و رهبران کودک کش، سفاک و تروریست این رژیم دادند نه تنها به برقراری صلح و امنیت این کشورها و منطقه کمکی نخواهد کرد، بلکه این خیانت عزم مبارزین فلسطینی و مقاومت و همه آزادیخواهان جهان را برای آزادی همه سرزمین های اشغالی از سلطه صهیونیست ها را دوچندان خواهد نمود.

این مانورهای سیاسی و تاکتیکی در حالیکه آمریکا و رژیم صهیونیستی بخوبی می دانند که در آینده منطقه جایگاهی ندارند، تنها آب به آسیاب ریختن دشمن است و هرگز نمی تواند تغییری در روند پیش روی منطقه و مقاومت ایجاد کند.

حاکمان غیرمردمی سودان، ابوظبی و بحرین و هر کشور دیگری که فکر می کنند با تسلیم شدن در مقابل آمریکا و صهیونیست ها برای خود حاشیه امن ایجاد می کنند دچار توهم هستند و بزودی شاهد ویرانی خانه عنکبوتی صهیونیست ها  بدست مبارزین و مقاومت فلسطین خواهند بود.

ملت فلسطین بیش از هفت دهه در مقابل زورگویی و تجاوزات آمریکا و صهیونیست ها و خیانت برخی سران عربی در کمپ دیوید و وادی عربه مقاومت نموده است و روز به روز بالنده تر و قویتر به راه خود تا آزادی قدس و سرزمین های اشغالی ادامه می دهد .

در پایان یاد و خاطره مبارز نستوه دکتر رمضان عبدالله دبیرکل فقید جنبش مقاومت جهاد اسلامی را نیز گرامی می داریم.»

 

آمریکا و رژیم صهیونیستی سودان فلسطین مجلس شورای اسلامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر