کد خبر: 983040 A

امیر حیدری:

فرمانده نزاجا با اشاره به نقش محوری نیروی زمینی ارتش در دفاع مقدس تاکید کرد: این نیرو حضور مؤثر در عملیات‌های متعدد دفاع مقدس، یکی از محوری‌ترین نیروها بوده و همواره برای دفاع از مرز و بوم کشور اسلامی آماده است.

به گزارش ایلنا، سرتیپ "کیومرث حیدری" فرمانده نیروی زمینی ارتش، با اشاره به نقش محوری این نیرو در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس با تقدیم ۴۶ هزار شهید و حضور مؤثر در عملیات‌های متعدد دفاع مقدس، یکی از محوری‌ترین نیروها بوده است و این نیرو همواره برای دفاع از مرز و بوم کشور اسلامی آماده است.

سرتیپ حیدری با اشاره به نقش نیروی زمینی در آموزش نیروهای جوان در دوران دفاع مقدس، گفت: نیروی زمینی ۲.۵ میلیون سرباز را در دوران دفاع مقدس آموزش داد و به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام کرد که این عدد خود بیانگر نقش محوری نزاجا در دوران جنگ تحمیلی است؛ چرا که تدبیر، سازماندهی و آموزش این تعداد نیرو، کاری بسیار بزرگ و نیازمند ارتشی توانمند با عمق استراتژیک است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش دفاع مقدس را تبلور عینی آیه‌های جهاد و مقاومت عنوان کرد و افزود: شهدای جنگ تحمیلی مظهر ایثار و رشادت هستند و ما امنیت و توان بازدارندگی امروز را مدیون خون همین شهدا هستیم.

 

کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر