کد خبر: 982685 A

سرتیپ هادیان:

معاون هماهنگ کننده نهاجا، گفت: سازمان عقیدتی سیاسی نقش اصلی در نهادینه کردن فرهنگ دینی و عاشورایی و زنده نگه داشتن ارزش ها و باورهای اسلامی را داشته است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ضمن گرامیداشت ۲۴ مهر ماه سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی اظهار کرد: فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سازمانی ایدئولوژی سیاسی در اوایل انقلاب موجب خنثی شدن تهدیدات فرهنگی و عقیدتی در شرایط خاص سیاسی کشور در آن زمان شد و امروز بعد از گذشت چهل سال از تشکیل این سازمان، برکات و فلسفه وجودی این نهاد مقدس بیش از پیش مشخص شده است.

وی افزود: وجه تمایز ارتش ایران اسلامی با دیگر کشورها، حوزه عقیدتی سیاسی و اهمیت امور اعتقادی و دینی است و سازمان عقیدتی سیاسی نقش اصلی در نهادینه کردن فرهنگ دینی و عاشورایی و زنده نگه داشتن ارزش ها و باورهای اسلامی را داشته است. 

هادیان ادامه داد: تلاش شبانه روزی در حوزه مباحث جنگ نرم، نهادینه کردن فرهنگ ایثار و مقاومت، برنامه های قرآنی و بصیرت افزایی  و مهم تر از همه اجرایی کردن طرح های فرهنگی مصباح در حوزه کارکنان پایور و وظیفه و خانواده های آن ها تنها گوشه ای از فعالیت های صورت گرفته توسط این نهاد مقدس است.

معاون هماهنگ کننده نهاجا خاطرنشان کرد: کارکنان و روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی، فرماندهان حوزه جنگ نرم به شمار می روند و علیرغم هزینه های گزاف دشمنان در حوزه های فرهنگی، تمامی توطئه های آن ها تا به امروز خنثی شده و هدف نهایی ما، تبدیل شدن به ارتش معنویت محور به معنای واقعی کلمه است.

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش سرتیپ هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش مهدی هادیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر