کد خبر: 979306 A

با حضورمدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و رئیس دانشگاه شهید بهشتی تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان در امور علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی به امضاء طرفین رسید.

به گزارش ایلنا، با حضور سرتیپ "افشین خواجه فرد" مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و "سعدالله نصیری" رئیس دانشگاه شهید بهشتی تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان به امضاء طرفین رسید.

خواجه فرد در این مراسم همکاری در امور علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی در زمینه‌های گوناگون مورد نیاز طرفین را از مهمترین موضوعات این تفاهم نامه عنوان کرد.

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع هدف از امضای این تفاهم نامه را اجرای طرح‌های پژوهشی و آموزشی مشترک، برگزاری مسابقات علمی و فناوری،  ایجاد زمینه همکاری در به کارگیری اساتید دانشگاه در قالب فرصت مطالعات دفاعی، اجرای پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی و پسا دکتری در راستای رفع نیازهای گلوگا‌هی و مورد نیازسازمان برشمرد و افزود: پیوند صنعت و دانشگاه به معنای واقعی کلمه در لایه های وزارت دفاع همواره جاری و ساری بوده است.

سعدالله نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز در این مراسم، صنعت هوایی را صنعتی آینده دار، مهم، متنوع و بین رشته‌ای دانست که در پارک های علم و فن آوری ، مراکز رشد و نوآوری و ارتباط با صنعت دانشگاه شهید بهشتی توجه ویژه‌ای به آن شده است.

وی ابراز امیدواری کرد امضای این تفاهم‌نامه، علاوه بر کمک به ارتقاء رشد علمی کشور ، برکات متعددی را برای دانشگاه شهید بهشتی و سازمان صنایع هوایی  به همراه داشته باشد. 

تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و دانشگاه شهید ب امیر خواجه فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر