کد خبر: 978832 A

اطلاعیه شماره ۷ ستاد مرکزی اربعین:

ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه شماره ۷ خود تاکید کرد که با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، هر گونه پیاده روی بهدسمت بارگاه امام رضا و امام حسین ممنوع است.

به گزارش ایلنا، ستاد مرکزی اربعین حسینی اطلاعیه شماره ۷ خود را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است که  در راستای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ؛ انجام هرگونه راهپیمائی و پیاده روی به سمت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و سایر بقاع متبرکه، به مناسبت اربعین حسینی(ع) ممنوع است.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه با عرض تسلیت اربعین حسینی(ع) و شهدای عاشورائی و با قدردانی از همکاری مردم ولایتمدار و عزیز با این ستاد به اطلاع هموطنان عزیز میرساند: پیرو اطلاعیه های صادره و در راستای رعایت شیوه نامه های بهداشتی ؛ انجام هرگونه راهپیمائی و پیاده روی به سمت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و سایر بقاع متبرکه، به مناسبت اربعین حسینی(ع) ممنوع است و قرائت زیارت اربعین با اولویت قرائت در منازل و یا منطبق با شیوه نامه های بهداشتی ابلاغی در اماکن سرباز و در روز اربعین برگزار خواهد گردیدد. لذا از تمامی عاشقان و دلدادگان حسینی(ع) دعوت می گردد با رعایت این مهم ، این ستاد را در مدیریت و ممانعت از شیوع بیماری کرونا یاری نموده و قانونمندی خود را بیش از پیش به منصه ظهور برسانند.

ستاد مرکزی اربعین حسینی"

 

 

اربعین حسینی (ع) ستاد مرکزی اربعین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر