کد خبر: 978702 A

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امروز جوانان نخبه و ولایت‌مدار ایرانی توانایی ساخت رادارهای پیشرفته را دارند، گفت: سامانه پدافندی «قدیر» نقش مهمی در قدرت دفاعی و تهاجمی ایران دارد.

به گزارش ایلنا، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در حاشیه مراسم الحاق سامانه راداری قدیر به سامانه‌های راداری شبکه پدافند هوایی کشور که در استان یزد انجام شد، ضمن قدردانی از نیروهای فنی و عملیاتی هوافضای سپاه، گفت: سردار حاجی‌زاده با روحیه جهادی منشأ برکات زیادی در بخش پدافند هوایی و راداری کشور است.

وی افزود: بابت رهبری مقام معظم رهبری و وجود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نقش مهمی در اقتدار همه جانبه ایران ایفا کرده و می‌کنند، خدا رو شکر می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با اشاره به اهمیت دستاوردهای نظامی کشور، اظهار داشت: با راه‌اندازی چنین رادارهایی، قدرت کشف و تسلط پدافند هوایی بر همه بخش‌های آسمان ایران اسلامی افزایش پیدا کرده است.

موسوی در ادامه با بیان اینکه حدود ۲۰ سال پیش بسیاری از سیستم‌های راداری ایران به خاطر نداشتن یک قطعه از کار می‌افتادند، تصریح کرد: امروز جوانان نخبه و ولایت‌مدار ایرانی توانایی ساخت رادارهای پیشرفته را دارند که جای شکر و سپاسگذاری است.

وی در پایان گفت: این سامانه پدافندی نقش مهمی در قدرت دفاعی و تهاجمی ایران اسلامی و کسب دستاوردهای بزرگ در این حوزه ایفا کرده است.

انتهای پیام/
فرمانده کل ارتش سرلشکر موسوی عبدالرحیم موسوی سامانه راداری قدیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر