کد خبر: 976548 A

معاون اجرایی ارتش:

معاون اجرایی ارتش، گفت: امروز روی پای خودمان ایستادیم و توان رزمی بالایی داریم و اگر تهدیدی رخ دهد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، سرتیپ محمد محمودی، معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی در آیین تجلیل از دست اندرکاران و تلاشگران ارتشی نمایشگاه دستاوردهای ملی دفاع مقدس اظهار کرد : با بهره گیری تجربیات دفاع مقدس توانستیم از توانمندی خوبی برخوردار هستیم.

وی افزود : متخصصین ارتش توانایی های نظامی آجا را افزایش داده اند و این یک موفقیت بزرگ است.

معاون اجرایی ارتش با بیان اینکه ارتش از توانمندی های مطلوبی برخوردار است؛ افزود : در دوران دفاع مقدس رزمندگان در مقابل زیاده خواهی دشمن ایستادند و امروز از آن تجربیات بهره گرفتیم.

محمودی با تاکید بر اینکه در دوران دفاع مقدس سیم خاردار به ما نمی دادند و مهمات ما محدود بود ؛ عنوان داشت : امروز ما انواع موشک ها، هواپیماها، بالگردها ، توپخانه و ... را خودمان می سازیم.

وی خاطرنشان کرد : ما امروز روی پای خودمان ایستادیم و توان رزمی بالایی داریم و اگر تهدیدی رخ دهد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.

معاون اجرایی ارتش ابعاد مختلف نمایشگاه را تشریح کرد و گفت : امسال نمایشگاه دارای دستاوردهای بسیار خوبی در همه زمینه های علمی، فرهنگی و نظامی بود.

وی تاکید کرد: یادآوری ایام الله دفاع مقدس ما را از تاریکی ها به سوی روشنایی ها  هدایت می کند و بزرگترین سرمایه ما دفاع مقدس است که موجب تثبیت و اعتلای انقلاب اسلامی گردید.

محمد محمودی معاون اجرایی ارتش سرتیپ محمد محمودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر