کد خبر: 975436 A

با اجرای مرحله جدید پویش ملی "مشق احسان" ، ۳۰۰ هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی برای توزیع در ۴هزار منطقه کم‌برخوردار کشور ارسال شد.

به گزارش ایلنا، بنابراین گزارش ، صبح امروز در مسجد مقدس جمکران و در مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان قم، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام، مدیرعامل بنیاد احسان و جمعی از مسئولان استانی، مرحله جدید پویش ملی "مشق احسان" آغاز شد.

بنابراین گزارش این بسته‌ها شامل لوازم‌تحریر ایرانی_اسلامی ، کوله‌پشتی و کتب و سی‌دی‌های آموزش درسی است که از امروز تا پایان هفته توسط بنیاد احسانِ ستاد اجرایی فرمان امام بین دانش‌آموزان ۴ هزار منطقه محروم سراسر کشور توزیع می شود.

این گزارش می‌افزاید: برای تهیه این بسته‌ها و تولید این حجم از اقلام ، ۱۲۰ کارگاه تعطیل شده‌ی تولید نوشت‌افزار مجدد فعال شده و ۳۰ کارگاه جدید نیز ایجاد شده است. گفتنی است ستاد اجرایی فرمان امام در قالب پویش مشق احسان، در سال جاری یک میلیون بسته نوشت‌افزار را بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می کند، همچنین اهدای ۱۵ هزار تبلت دانش‌آموزی، افتتاح ۱۵۰ مدرسه جدید، اهدای ۱۵ مدرسه کانکسی مجهز به عشایر و ۱۰ دستگاه ون برای بازماندگان از تحصیل در برخی استانهای محروم از جمله اقدامات این ستاد در سال جاری است.

مشق احسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر