کد خبر: 975232 A

سبزی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش:

نماینده ساوه در مجلس گفت: هر چند پول کتب درسی اردیبهشت ماه از دانش‌آموزان دریافت شده اما تاکنون کتب درسی به دست دانش آموزان در برخی از شهرها نرسیده است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام محمد سبزی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۸ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: برخی همکاران در صحبت‌های خود چندین بار از نام سردار شهید سلیمانی استفاده کردند در حالی که باید به جای استفاده از نام این شهید بزرگوار، مرام و روش سردار شهید را الگو قرار داد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش افزود: هر چند پول کتب درسی اردیبهشت ماه از دانش‌آموزان دریافت شده اما تاکنون کتب درسی به دست دانش آموزان در برخی از شهرها نرسیده است و با توجه به اینکه سال تحصیلی از ۱۵شهریور ماه آغاز شده هر چه سریعتر اقدامات لازم برای تهیه کتب درسی را انجام دهید.

وی همچنین اضافه کرد: بر اساس ماده (۴۴) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اخذ هزینه به عنوان عوارض در آزادراه‌ها ممنوع است، این در حالی است که در مبادی الکترونیکی مسیرها از ایثارگران این مبالغ اخذ می‌شود که باید با پیگیری این مشکل را حل کرد.

وزیر آموزش و پرورش کتب درسی دانش آموزان نماینده ساوه و زرندیه شهید سلیمانی محمد سبزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر