کد خبر: 974662 A

طالبی خبر داد:

رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از انتخاب این وزارت خانه به عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی طالبی  از انتخاب وزارت کشور به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی و همچنین از حیث معیارهای ابلاغی رئیس جمهوری در جشنواره شهید رجایی امسال خبر داد، گفت:بر اساس اعلام سازمان اداری و استخدامی، وزارت کشور در میان وزارتخانه ها و سازمان های ملی موفق شد تا در محورهای اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ و همچنین بر اساس محورهای ابلاغی رییس جمهور به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شود.

رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور  ادامه داد: این موفقیت بی شک ماحصل تلاش شبانه روزی و بی وفقه کارکنان خدوم و بی ادعای وزارت کشور در ستاد، استانداری ها و فرمانداری ها است که صادقانه ماموریت های خطیری در حوزه های امنیتی، سیاسی، اجتماعی، توسعه شهری و روستایی، اقتصادی و توسعه منطقه ای عهده دار هستند و به صورت شبانه روزی اقدامات را پیگیری می کنند تا مردم عزیز و نجیب کشورمان در آرامش و امنیت زندگی کنند.

وی اضافه کرد: در کنار وظایف مستمر، حضور فعال و محوری همکاران وزارت کشوری در بحبوحه هایی نظیر حوادث غیر مترقبه سیل کم سابقه سال ۹۸ و زلزله سهمگین و خسارت بار کرمانشاه، اقدامات انتظامی و اجتماعی برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا، جایگاه راهبردی و مهم وزارت کشور را در نظام اجرایی کشور به تصویر کشید.

طالبی اشاره کرد: نتایج ارزیابی عملکرد فرمانداری های سراسر کشور در هفته گذشته به استانداران ابلاغ شد و نتایج ارزیابی استانداری ها نیز در این هفته ابلاغ خواهد شد و مقرر است تا استانداری ها و فرمانداری های برتر به نحو شایسته مورد تقدیر قرار بگیرند.

طالبی عنوان کرد: جشنواره شهید رجایی هر ساله با حضور رییس جمهور و مقامات کشوری برای معرفی و تقدیر از وزارتخانه ها و سازمانهای اجرایی ملی که حائز رتبه های برتر در نتایج ارزیابی عملکرد سازمانی شده اند، برگزار می شود.

وی افزود: البته این جشنواره امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

طالبی در پایان از هدایت و حمایت وزیر کشور، همت و راهبری معاونین و مدیران و همچنین تلاش کارشناسان وزارت کشور و به ویژه کارکنان مرکز مدیریت عملکرد که در مستندسازی و ارائه عملکرد وزارت کشور تلاش وافری داشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

وزارت کشور جشنواره شهید رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر