کد خبر: 974134 A

مقتدایی در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می رسد فضای عمومی مجلس موافق سامان یافتن هرچه سریعتر وزارت صنعت، معدن و تجارت است از همین رو کسب رأی اعتماد برای ایشان کار سخت و پیچده‌ای نیست.

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره معرفی علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت گفت: برخی از افراد موثق مجلس شورای اسلامی که  از نظر حیطه فعالیت به وزیر پیشنهادی نزدیک‌اند در حال رایزنی با نمایندگان هستند تا دیدگاه عمومی پارلمان را نسبت به ایشان برای اینکه بتواند اعتماد وکلای ملت را به دست بیاورد، بسنجند.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می‌رسد فضای عمومی مجلس موافق سامان یافتن هرچه سریع‌تر وزارت صنعت، معدن و تجارت است از همین رو  مجلس خواهان همراهی با دولت برای تحقق سامان بیشتر کشور است که همین این امر سبب شده  فعلا جو عمومی به نفع رزم حسینی رقم بخورد و به نظر می‌رسد کسب رأی اعتماد برای ایشان کار سخت و پیچیده‌ای نباشد.

وی خاطرنشان کرد: البته مخالفان و یا کسانی که دیدگاه‌های مخالف دارند؛ دو موضوع مهم را مطرح کردند که یکی از آن ها تابیعت مضاعف رزم حسینی است که البته برخی از افراد مطلع مجلس این موضوع را نفی کرده‌اند بنابراین اگر این موضوع صحت نداشته باشد، وزیر پیشنهادی صمت در ماه‌های آینده مسئولیت را از سوی مجلس برعهده خواهد گرفت.

مقتدایی تاکید کرد: البته اگر موضوع تابعیت جدی‌تر شود مجلس شورای اسلامی خط قرمزهایی دارد که در هر شرایطی رعایت می‌کند در اما مجموع می‌توان گفت کار  رزم حسینی برای گرفتن رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی سختی نیست.

علیرضا رزم حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر