کد خبر: 973167 A

فاطمه مقصودی در گفت‌و‌گو با ایلنا:

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صمت از نمایندگان رای اعتماد بگیرد.

فاطمه مقصودی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با تاکید بر اینکه باید هر چه سریعتر وزیر صنعت، معدن و تجارت مشخص و معرفی شود، گفت: شرایط این وزارتخانه کلیدی امروز به شکلی است که حتی اگر یک روز هم معرفی وزیر آن به تاخیر بیفتند، حتماً ضرر آن متوجه کل جامعه و کشور خواهد شد.

  وی با اشاره به معرفی علیرضا رزم حسینی از سوی رئیس‌جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: امیدوارم با حمایت‌هایی که ان‌شاالله از سوی همکاران من در مجلس از  وزیر پیشنهادی صمت خواهد شد، علیرضا رزم حسینی رای اعتماد را کسب کرده و راهی این وزارتخانه شود.

 وی افزود: بنده شناخت اجمالی از ایشان دارم و طی روزهای گذشته هم مطالعاتی در مورد سوابق مدیریتی ایشان داشتم. خوشبختانه وزیر پیشنهادی صمت دارای تجربه‌ها و شناخت کافی از بخش‌های مختلف این وزارتخانه است و نکته مهم اینکه امثال پورابراهیمی به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ایشان را تایید و مورد حمایت قرار دادند. شخصاً امیدوارم که علیرضا رزم حسینی از مجلس رای اعتماد بگیرد و ما هم حتماً در مجلس به ایشان کمک خواهیم کرد.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا علیرضا رزم حسینی روز سه‌شنبه از نمایندگان رای اعتماد خواهد گرفت، گفت: بعید می‌دانم مشکلی در اخذ رای اعتماد برای ایشان وجود داشته باشد. با این حال امیدوارم گزینه پیشنهادی وزارت صمت رای اعتماد بگیرد و این وزارتخانه کلیدی از بلاتکلیفی خارج شود.

مقصودی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر