کد خبر: 972885 A

سرتیپ رودباری:

فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری گفت با بیان اینکه ارتش و سپاه در ماهیت خود که ایثار برای مردم و حفاظت از انقلاب اسلامی است با یکدیگر برادرند، گفت: ارتش و سپاه بر سر مجموعه‌ی این ماموریت‌ها با یکدیگر متفق هستند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ دوم خلبان "علیرضا رودباری" فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، با حضور در افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، با سردار نعمان غلامی فرمانده این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.

سرتیپ دوم رودباری در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس گفت: هم افزایی و هماهنگی در مجموعه ارتش و تعامل امید آفرین و دشمن شکن ارتش و سپاه پاسداران، انسجام، اقتدار و امنیت پایداری را در مرز‌های زمینی، هوایی و دریایی به وجود آورده است.

وی افزود: امروز سپاه پاسداران از ارکان مهم و تاثیر گذار تامین و حفظ امنیت در کشور است. سپاه علاوه بر حضور موثر و فعال در این حوزه حیاتی، در همه عرصه‌های مورد نیاز نظام مقدس اسلامی و مردم، منشاء خدمات ارزشمندی در جامعه بوده است.

فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری ادامه داد: ارتش و سپاه در ماهیت خود که ایثار برای مردم و حفاظت از انقلاب اسلامی است با یکدیگر برادرند؛ در حالی که هر دو از ماهیت یکسانی برخوردارند و بعضاً ماموریت‌های متفاوتی را به عهده می‌گیرند، اما به معنای واقعی کلمه با یکدیگر برادرند. ارتش و سپاه بر سر مجموعه‌ی این ماموریت‌ها با یکدیگر متفق هستند.

امیر سرتیپ رودباری خاطرنشان کرد: خداوند متعال را شاکر هستیم که توفیق داد امروز با حضور در دانشگاه خوش نام امام حسین (ع) بتوانیم تعاملات و هم افزایی جهت پیشبرد اهداف علمی بین دو دانشگاه علمی ارتش و سپاه داشته باشیم.

 

ارتش و سپاه سرتیپ دوم خلبان "علیرضا رودباری" فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر