کد خبر: 972464 A

اسماعیلی:

نماینده میانه با خطاب قرار دادن رئیس جمهور گفت: تورم، اشتغال و بیکاری نتیجه رهاشدگی سیاست های اقتصادی در دولت است و به نظر می رسد اردوگاه اقتصادی دولت هیچ برنامه ای برای آن ندارد.

به گزارش ایلنا، "مهدی اسماعیلی" نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز چهارشنبه دوم مهرماه مجلس شورای اسلامی،  طی تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: مشکلات معلمان در جهت ارتقای شأن آنها، نظام رتبه بندی همسان سازی حقوق، مشکلات معیشتی، استخدام معلمان حق التدریس سالهاست به حال خود رها شده و جز وعده هیچ چیزی در عمل دیده نشده است.

وی در تذکر دیگری به رئیس جمهور گفت: تورم، اشتغال و بیکاری نتیجه رهاشدگی سیاست‌های اقتصادی در دولت است و به نظر می رسد اردوگاه اقتصادی دولت هیچ برنامه ای برای آن ندارد و چرا برای دردهای مردم هیچ فکری نمی شود و مشکلات اقتصادی کمر مردم را شکسته است.  

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی در تذکر پایانی خود با اشاره به مشکلات مردم حوزه انتخابیه گفت: مشکلات مردم زلزله زده منطقه کندوان همچنان پابرجاست و با توجه به سرمای زودرس منطقه لازم است هر چه سریعتر اقدامات لازم برای ساماندهی به این مشکلات توسط استانداری صورت گیرد.

 

اشتغال بیکاری تورم مهدی اسماعیلی نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر