کد خبر: 971851 A

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: هفته دفاع مقدس یادآور سلحشوری، استقامت، جانفشانی و پایمردی رزمندگان عزیز هشت سال دفاع مقدس در برابر یکی از ناجوانمردانه‌ترین جنگ‌ها و حملات قرن است.

به گزارش ایلنا، همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی ارتباط تصویری (ویدیو کنفرانس) با فرمانده و کارکنان پایور منطقه پدافند هوایی شرق ضمن تشکر از صمیمیت مسئولین این منطقه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور سلحشوری، استقامت، جانفشانی و پایمردی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در برابر یکی از ناجوانمردانه‌ترین جنگ‌ها و حملات قرن است.

وی افزود: این هفته فرصت بسیار مناسبی برای تجلیل از رشادت‌های رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس و بالاخص خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی اضافه کرد: با توجه به شرایط حال حاضر جامعه و شیوع ویروس کرونا، چنانچه زمینه دیدار حضوری با خانواده معظم شهدا میسر نشد، سعی شود تا از طریق ارتباط تلفنی جویای احوال این عزیزان باشیم.

وی ضمن تشکر از اقدامات بسیار خوب انجام شده در راستای طرح‌های فرهنگی مصباح در سطح منطقه، با تعدادی از کارکنان پایور گفتگو و دستور رفع مشکلات ایشان را صادر کرد.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: فضای مجازی هم فرصت است و هم تهدید، اما آنچه واضح است اگر صرفا تهدیدات فضای مجازی را ببینیم از فرصت‌ها غافل می‌شویم.

لازم به ذکر است در شروع این دیدار فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور، رییس عقیدتی سیاسی و رییس حفاظت اطلاعات این منطقه، به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در شش ماه نخست سال پرداختند.

ارتش رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر