کد خبر: 970931 A

خطیب‌زاده:

سخنگوی وزارت خارجه گفت: مردان دیپلماسی و مردان مقاومت دو بال قدرت جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده اند و هر موقع این دو بال با هماهنگی یکدیگر فعالیت کردند.

به گزارش ایلنا، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در ابتدای حضور در موزه دفاع مقدس با حضور بر مزار شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس و قرائت فاتحه، یاد وخاطره همه دلاورمردان جبهه ها را گرامی داشت و نسبت به شهدا ادای احترام کرد.

خطیب‌زاده همچنین در گفت‌وگو با مسئولان موزه دفاع مقدس راه‌های هرچه بهتر معرفی شدن موزه دفاع مقدس و یادمان‌های جنگ تحمیلی در عرصه دیپلماسی عمومی را مورد بحث و گفت‌وگو قرار داد و سپس به بازدید از بخش‌های این موزه پرداخت.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین در حاشیه این بازدید و در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: واقعیت این است که مردان دیپلماسی و مردان مقاومت دو بال قدرت جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده اند و هر موقع این دو بال با هماهنگی یکدیگر فعالیت کردند پیروزی های بزرگی برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به تلاش‌های دستگاه دیپلماسی کشور برای حفظ دستاورد های انقلاب و دفاع مقدس در چهارچوب دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران گفت: در وزارت امور خارجه ایثارگران قابل توجهی در بین کارکنان آن حضور دارند که در صحنه مقاومت و دیپلماسی نقش آفرینی کرده اند.

سخنگوی وزارت خارجه خطیب‌ز‌اده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر