کد خبر: 970505 A

اسفنانی:

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: در بخش نهاده‌ها به ویژه تخم مرغ، مشکل اساسی در توزیع وجود دارد؛ اخبار ورود کالا به گمرک بسیار شنیده می‌شود؛ اما اثری از توزیع نیست.

به گزارش ایلنا، محمد علی اسفنانی، درباره تشدید نظارت‌ها بر روی بازار به دستور رئیس جمهور گفت:نظارت هنگامی اثربخشی خود را نشان می‌دهد که کار‌ها بر روال خود پیش بروند و از گردونه خود خارج نشود. نظارت یک کار دخالتی نیست.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به وجود مشکلات زیاد در بحث نهاده‌ها و تخم مرغ گفت: متاسفانه در بخش نهاده‌ها به ویژه تخم مرغ، مشکل اساسی در زمینه توزیع وجود دارد. اخبار ورود کالا به گمرک بسیار شنیده می‌شود؛ اما اثری از توزیع کالا نیست و بازار دچار کمبود است. این اتفاق نشانگر نبود هماهنگی است، ولی با حل این مشکل می‌توان تقاضای بازار را جبران کرد.

وی گفت: واگذاری اجازه واردات از وزارت صمت به جهاد کشاورزی و واگذاری مجدد آن به وزارت صمت، تنها باعث از بین رفتن روال کار‌ها می‌شود و ادغام وزارتخانه‌های سه گانه با یکدیگر منجر به ایجاد مشکلات جدید شده است.زمانی با وجود دادسرا مخالفت شد و این اقدام به اختلال سیستم قضایی و ضرر مردم ختم شد. هم اکنون پس از سال‌ها مسئولان متوجه خطا‌های خود شده اند و خواستار اصلاح این اشتباهات هستیم.

تعزیرات تخم مرغ اسفنانی سازمان تعزیرات حکومتی توزیع کالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر