کد خبر: 970358 A

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش:

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: قطعا سابقه ما در دفاع‌مقدس به دشمن می‌گوید دچار اشتباهات محاسباتی نشوند و اگر خدایی نکرده کسی خطا کرد و چشم طمعی به آب و خاک کشورمان داشته باشد، قطعا نیروهای مسلح در بالاترین حد آمادگی، پاسخ کوبنده‌ای به دشمن می‌دهند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه تلویزیونی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: در هفته دفاع مقدس تلاش می‌کنیم گوشه‌ای از رشادت‌های این عزیزان را به سمع و نظر مردم برسانیم.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش افزود: مردم هفته گذشته شاهد برگزاری رزمایش ذوالفقار ۹۹ بودند و آنچه مسلم است، وضعیت نیروهای مسلح در آمادگی خیلی خوب و بسیار متفاوت است. امروز نقطه عطفی در قدرت نرم ما هم به وجود آمده و آمادگی رزمی و بازدارندگی راهبردی‌ نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه هم عالی است.

 معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ادامه داد: در نیروی هوایی با تلاش مخترعین، پیشکسوتان، شرکت‌های دانش‌بنیان و کمک پیشکسوتان و جهادی‌ها دستاوردهای تسلیحاتی خوبی داریم که مردم عزیز بخشی از آن را در حوزه موشک، شبیه‌ساز و در حوزه ساخت هواپیمایی مانند هواپیمای کوثر و یاسین مشاهده کردند.

وی با تاکید بر اینکه ما در مرز فناوری هستیم و به خوبی پیش می‌رویم، خاطرنشان کرد: مردم مستحضر هستند تجهیزات نظامی به ویژه در مورد تجهیزات هوافضا، دریا، زمینی و هوایی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد تا به مرز استاندارد برسد و امروز خیلی شرایط خوب است. قطعا سابقه ما در دفاع‌مقدس گویای این امر است و به دشمن می‌گوید دچار اشتباهات محاسباتی نشوند و اگر خدایی نکرده کسی خطا کرد و چشم طمعی به آب و خاک کشورمان داشته باشد، قطعا نیروهای مسلح در بالاترین حد آمادگی هستند و پاسخ کوبنده‌ای به دشمن می‌دهند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش سرتیپ خلبان مهدی هادیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر