کد خبر: 967553 A

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور:

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح گفت: در فعالیت‌های قضایی نباید نسبت به یکدیگر ملاحظه کارانه برخورد کرد تا بتوان نسبت به برقراری عدالت اقدام کرد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی، رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان فارس، با بیان اینکه همه ارکان انقلاب تنها یک هدف دارند و که همان تحقق کلام الهی است، گفت: هدف ٢۵ سال آینده جمهوری اسلامی ایران در بیانات مقام معظم رهبری مشخص شده و آن هم از بین بردن اسرائیل غاصب است.  

بهرامی ادامه داد: دولت‌های غربی تنها یک هدف دارند و آن نیز از بین بردن دین و دینداری است از این رو نباید اهداف الهی مورد غفلت واقع شود تا جامعه به سمت نابودی نرود. 

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور خاطرنشان کرد: در فعالیت‌های قضایی نباید نسبت به یکدیگر ملاحظه کارانه برخورد کرد تا بتوان نسبت به برقراری عدالت اقدام کرد. 

رئیس کل دادگستری استان فارس نیز با بیان اینکه قضات استان و دادگستری فارس همواره حامی حقوق مردم هستند و اجازه نخواهند داد حقی از مردم ضایع شود، گفت: دادگستری فارس اجازه نخواهد داد اطاله دادرسی در استان به درازا بینجامد.

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی با بیان اینکه برنامه‌های تحولی در دادگستری استان فارس نیز محقق شده و می‌توان گفت بهترین قضات کشور در فارس فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح از پاک‌ترین و مهمترین دستگاه‌های قضایی کشور است.

رئیس کل دادگستری فارس یادآور شد: در حوادث مختلف نیروهای نظامی و انتظامی در راستای تامین امنیت مردم  آسیب دیده‌اند اما حاضر نشده‌اند گزندی به امنیت مردم وارد شود.

استاندار فارس نیز در این مراسم تاکید کرد: توجه به قید قانون و توجه به حقوق مردم، نقش ویژه‌ای در کنترل فعالیت‌های دولتمردان دارد.

عنایت‌الله رحیمی بیان کرد: مولفه‌های زیادی در تامین امنیت جامعه وجود دارد، مولفه‌هایی مانند شناخت قوانین، شناخت حوزه مسئولیت‌ها و ساختارشناسی اجتماعی، در این میان سازمان قضایی نقش ویژه‌ای در قانون مدارکردن دولتمردان خواهند داشت. 

او با اشاره به اینکه هر جامعه‌ای برای توسعه باید از مجرای امنیت عبور کند، خاطرنشان کرد: همکاری دستگاه‌های مختلف موجب تحقق آرامش و امنیت در فارس و فراهم شدن زمینه برای توسعه این استان شده است. 

استاندار فارس ادامه داد: آرامش و امنیت از اصلی‌ترین موهبت‌هایی است که باعث شده تا استان فارس گام‌های استواری در راستای توسعه بردارد.

رحیمی اضافه کرد: گستردگی نیروهای مسلح در فارس باعث خواهد شد نگاه ویژه‌ای به استان در سطح کشور وجود داشته باشد و امنیت مناسبی در استان مشاهده شود. 

استاندار فارس یادآور شد: سال گذشته مجموعه اتفاق‌هایی باعث شد تا استان فارس با مخاطرات مختلفی مواجه شود اما همکاری خوب دستگاه‌های مختلف موجب عبور از آن پیچ دشوار شد.

در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های رئیس پیشین سازمان قضائی نیروهای مسلح فارس و دادستان نظامی این استان، رسول کریمی به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح و قوام کریمی نیز به عنوان دادستان نظامی استان فارس، معرفی شدند. 

دادگستری بهرامی دادگستری استان فارس رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور سازمان قضائی نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر