کد خبر: 966793 A

محمدرضا عارف در پیامی درگذشت آیت‌الله صانعی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام محمدرضا عارف به شرح ذیل است:

انالله و اناالیه راجعون

رحلت عالم زاهد  و دردمند،روحانی نواندیش و آزادی خواه، حضرت آیت الله العظمی یوسف صانعی (ره) که همه عمر پر برکت خود را در مسیری که رضایت خداوند در آن می دانست مصروف کرد برای اسلام  و بخصوص حوزه‌های علمیه و دوست داران ایشان خسارتی بزرگ است.

آن عالم پرهیزکار  و مصلح از ارادتمندان حضرت امام(ره) و از سردمداران و پایه‌های انقلاب بزرگی بود که به رهبری ممتاز امام خمینی به پیروزی رسید  و عمر شریف خود را برای اعتلاء کلمه حق و خدمت به مکتب اهل بیت علیهم السلام و دفاع از حقوق شهروندی و بیداری مردم صرف کرد.

وجود شخصیت‌های بزرگی چون آیت الله صانعی  برای نسل جوان این کشور بسیار ارزشمند است چرا که آنان را به برخوردی عمیق‌تر با نیازهایشان برای بهره مندی از پشتوانه های روحانیت آگاه متقاعد می‌کند.

اینجانب رحلت این عالم ربانی را به ساحت مبارک حضرت ولی الله الاعظم ؛ رهبر معظم انقلاب، حوزه های علمیه و همه ارادتمندان ودوستداران آن فقید سعید به ویژه بیت شریف و بستگان و فرزندان محترمشان و اخوی گرامی ایشان  جناب اقای حجت الاسلام والمسلمین حسن صانعی از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.

از خداوند منان خواستارم در برابر این ضایعه بزرگ به همه علاقه مندان ، مقلدان و وابستگان آن روحانی والامقام  صبر و شکیبایی و اجر جزیل عنایت فرماید.

محمدرضا عارف

تسلیت عارف آیت الله صانعی محمدرضا عارف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر