کد خبر: 965569 A

رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران در بازدید از نمایشگاه نهضت قطعه‌سازی:

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران گفت: وزارت دفاع و سیستم نظامی کشور با تبدیل تحریم به فرصت توانستند به رشد، شکوفایی و خودکفایی برسند و همین الگوی پیشرفت باید مد نظر سایر بخش های کشور نیز قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، فاطمه پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری در بازدید از این نمایشگاه گفت: صنایع  دفاعی صنایع پیشران هستند و به جهت ظرفیت و توانمندی بالقوه و بالفعلی که دارند  می توانند در کمک به بخش تجاری و غیر دفاعی کشور نیز موثر واقع شوند.

وی با اشاره به پیشرفت ها و دستاوردهای دفاعی کشور در شرایط تحریم گفت: اشتراک گذاری و تعامل تنگاتنک بخش دفاع با بخش غیر دفاعی و غیر تجاری کمک شایانی به تحقق بهره وری خواهد کرد.

فاطمه پهلوانی با تأکید بر اصلاح سیاست گذاری ها در حوزه صنعتی گفت: استفاده از توان عملیاتی و دانش بومی در صنعت دفاعی  در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، " جهش تولید" نامگذاری شده است؛ می تواند رونق اقتصای در سایر بخش های کشور را به ارمغان آورد.

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران با تأکید بر نگاه تولید به ظرفیت های داخلی گفت: وزارت دفاع و سیستم نظامی کشور با همین نگاه و با تبدیل تحریم به فرصت توانستند به رشد، شکوفایی و خودکفایی برسند و همین الگوی پیشرفت باید مد نظر سایر بخش های کشور نیز قرار گیرد.

سازمان ملی بهره وری ایران فاطمه پهلوانی نمایشگاه نهضت قطعه سازی وزارت دفاع الگوی پیشرفت دفاعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر