کد خبر: 963272 A

خطیب‌زاده:

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران ضمن استقبال از نشست‌های اخیر گروه‌های فلسطینی تصریح کرد: ملت مقاوم فلسطین نشان داده‌اند علیرغم کشتار دهه‌های مختلف و طرح‌های سازش برخی دول خیانتکار عرب، از عزم خود بر ایستادگی در مقابل غاصبین فلسطین کوتاه نخواهند آمد.

به گزارش ایلنا، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از برگزاری نشست اخیر گروه‌های فلسطینی استقبال کرد و آن را نشانه هوشمندی رهبران فلسطین در مقابله با رژیم صهیونیستی و حامیان و همدستان این رژیم دانست.

وی با تاکید بر اینکه اتحاد و انسجام همه جریانات فلسطینی و مقاومت در مقابل رژیم جنایتکار و اشغالگر صهیونیستی تنها راه آزادی سرزمین فلسطین و قدس شریف است، گفت: ملت مقاوم فلسطین در طول دهه‌‌های گذشته ثابت کرده است که به رغم سال‌ها اشغال، کشتار و سرکوبی که رژیم اشغالگر قدس بر علیه مردم فلسطین بکار گرفته است و همچنین طرح‌های سازش برخی دول خیانتکار عرب، از عزم خود بر ایستادگی در مقابل غاصبین فلسطین کوتاه نخواهند آمد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تصریح کرد: در این مسیر قطعا دولت‌ها و ملت‌های مقاوم و آزاده جهان نیز آنان را در این مطالبه همراهی خواهند کرد.

 

رژیم صهیونیستی اسرائیل فلسطبن سخنگوی وزارت امور خارجه ایران رهبران فلسطین توافق صلح امارات و اسرائیل سعید خطیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر