کد خبر: 963095 A

سردار معروفی:

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صاحب مکتب و مدرسه درس‌آموز و قطب نمایی است که مسیر حق را برای رسیدن به سعادت برای همگان مشخص کرد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین معروفی روز شنبه در آیین آغاز سال تحصیلی جدید و نواختن زنگ مهر «ایثار و شهادت» در جوار مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای شهر کرمان افزود: ولایت باوری و خضوع مالک اشتر در وجود سپهبد شهید سلیمانی نهادینه شده بود.

وی اظهار داشت: ویژگی‌های شاخص اصحاب باوفای پیامبر اعظم (ص) و ایستادگی در مسیر بزرگان دین اسلام در شهید سلیمانی وجود داشت.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی کم نظیر و در برخی عرصه ها بی نظیر است تصریح کرد: این شهید بزرگوار در حقیقتِ دین و اهل بیت (ع) و در زمان امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در ولایت ذوب شد و به آنچه امامش می خواست مالک گونه عمل کرد.

وی ادامه داد: ولایت باوری و خضوع مالک اشتر در وجود سپهبد شهید سلیمانی نهادینه شده بود لذا ۴۱ سال دین خدا را یاری کرد و مردمداری را باور داشت و خود و آبرویش را فدای مردمی کرد که جزو نادرترین انسان های تاریخ بشریت هستند.

سردار معروفی با اشاره به اینکه مکتب حاج قاسم، مکتب اهل بیت (ع)، عاشورا، امام و رهبری است اظهار داشت: ایشان هر آنچه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری برای اسلام نسخه پیچیدند، برای اسلام و مسلمین عملیاتی کرد و این مکتب دست یافتنی است.

وی افزود: هرکس در زمین خدا و در زمین ولی خدا و ولی امر مسلمین قرار بگیرد و دستش در دست ولایت باشد، یک قاسم سلیمانی برای انقلاب، اسلام و مردم است.

آغاز سال تحصیلی زنگ مهر "ایثار و شهادت" فرمانده سپاه ثارالله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر