کد خبر: 962603 A

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته آینده برای ارائه گزارش از عملکرد کاری خود در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، براساس دستور کارِ هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (۱۶ شهریور ماه) خود، طرح‌های حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا و مالیات بر عایدی سرمایه را بررسی می‌کنند.

براساس این گزارش کمیسیون صنایع و معادن در جلسه روز سه شنبه(۱۸ شهریور ماه) میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود تا شریعتمداری گزارشی از عملکرد کاری خود به نمایندگان ارائه دهد.

همچنین بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون تمپره در مورد ارائه منابع مخابراتی برای کاهش بلا و عملیات امدادی، لایحه عضویت سازمان فضایی ایران در فدراسیون بین المللی فضانوردی و بازدید از گروه خودروسازی سایپا و استماع گزارش مدیرعامل و مدیران این مجموعه دستورکار دیگر کمیسیون صنایع در جلسه روز سه شنبه خواهد بود.

براساس این گزارش کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات (دوشنبه۱۷ شهریور ماه) به استماع گزارش رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران می‌پردازد.

همچنین در جسله دوشنبه کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی موضوعات مرتبط با حوزه پتروشیمی را با دعوت از مسئولان بانک مرکزی را بررسی می‌کند. 

براساس این گزارش کمیته معدن و صنایع معدنی نیز دوشنبه هفته آینده به استماع گزارش معاون  امور معادن و صنایع معدنی و رئیس سازمان توسعه نوسازی معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه مسائل معادن و صنایع معدنی می‌پردازد.

همچنین کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی در روز چهارشنبه(۱۹ شهریور ماه) موضوعات مربوط به حکمرانی شهرک‌های صنعتی، صنایع پیشرفته و سازمان‌های توسعه‌ای و لوازم خانگی را بررسی می‌کند.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس شریعتمداری کمیسیون صنایع مجلس وزیر تعاون ، کار ورفاه اجتماعی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر