کد خبر: 962601 A

اعضای کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس در هفته آتی میزبان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، رئیس سازمان زندان ها و مسئولان وزارت علوم و شورایعالی انقلاب فرهنگی خواهند بود.

به گزارش ایلنا، نشست هیات رئیسه و روسای کمیته‌های کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در روز یکشنبه (۱۶ شهریورماه) برگزار می‌شود و سپس نشستی با رئیس و معاونان سازمان بازرسی کل کشور خواهند داشت.

همچنین کمیسیون اصل نود در روز سه‌شنبه (۱۶ شهریورماه) بعد از برگزاری نشست هیات رئیسه و روسای کمیته‌های کمیسیون، با رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور جلسه‌ای برگزار خواهد کرد.

در همین روز، اعضای کمیسیون اصل نود به بررسی «طرح اصلاح موادی از قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای تقویت و کارآمدسازی کمیسیون اصل نودم (۹۰) قانون اساسی» خواهند پرداخت.

کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی نیز در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه جلسه خواهد داشت و نشست کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیسیون درباره قرارداد سرمربی سابق تیم ملی کشور در روز شنبه برگزار می‌شود.

همچنین کمیته فرهنگی و اجتماعی در روز دوشنبه با شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده و در روز سه‌شنبه با مسئولان وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی جلسه برگزار می‌کند

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ویلموتس قرارداد ویلموتس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر