کد خبر: 960904 A

واکنش دو تشکل ایرانی و فلسطینی به توافق صلح امارات و اسرائیل؛

دو تشکل بین المللی ایرانی و فلسطینی صلح زیبا و جبهه مردمی آزادی‌بخش فلسطین در سوریه در نامه نکاری بایکدیگر ضمن محکوم کردن اقدام امارات در توافق صلح با اسرائیل، بر ایجاد جبهه‌ای متحد علیه رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

به گزارش ایلنا، "سامان نیازی"، معاون بین‌الملل موسسه بین‌المللی و حقوق بشری صلح زیبا و "انور رجا"، عضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه‌ای جبهه مردمی آزادی‌بخش فلسطین در سوریه در نامه‌نگاری بایکدیگر توافق  صلح امارات و رژیم صهیونیستی را محکوم و بر ایجاد جبهه‌ای متحد علیه رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

در این نامه نگاری‌ها طرفیت خاطرنشان کردند که پیمان‌شکنان و منحرفان به سمت کودک‌کشان و غاصبان سرزمین‌های پاره تن اسلام، هرگز سودی نخواهند برد و حمایت از فلسطین و قداست و مقدسات آن از بازیچه قرار گرفتن توسط طرح‌های انحلال در ابتدا نیازمند مصونیت فکری سیاسی در چارچوب محور مقاومت، نخبگان و توده مردم آن است.

 

متن نامه معاون بین‌الملل موسسه صلح زیبا بدین شرح است:

حضور محترم جناب انور رجا
عضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه‌ای جبهه مردمی آزادی‌بخش فلسطین در سوریه

سلام علیکم

مستحضرید که قدس ، شرف هر مسلمان و آزادی خواه و غیرقابل معامله است ، مسلمان بماهو مسلمان نسبت به شرف و ناموس خود ممنوع المعامله است.
امارات متحده عربی صلاحیتی در ناموس فروشی ندارد.
اما نفس ورود به این قمار حیثیت جهان اسلام را هتک کرد.
ما جوانان ایرانی نسلی نو که سفیران منادی آرمان همیشه جوان و پویای قدس حضرت روح الله هستیم ، اجازه نمی دهیم قماربازان بر شرفمان ، بدون هزینه و پرداخت خسارت که کمترین آن زایل کردن آبروی آنها می باشد ، از شر عمل ننگین خود آسوده بمانند.
پیمان شکنان و منحرفان به سمت کودک کشان و غاصبان سرزمین‌های پاره تن اسلام ، هرگز سودی نخواهند برد و طرفی از منزلت و شأن نخواهند بست.
شده با تمام آزادیخواهان عالم گفت‌وگو می کنیم و می‌گوئیم قدس از آن جهان اسلام است ، ما تن خود را پاره نخواهیم دید.
در کنار شما که نماینده افکار بیدار ملت رشید فلسطین هستید ، جبهه متحدی خواهیم شد ، قوی تر از زمان ماقبل معامله باطل شیاطین و بر این باوریم آینده از آن صالحان است و کسانی که از جمع برادران صالح خود به آغوش شیطان پناه ببرند سهمی در آینده نخواهند داشت و محکوم به نابودی هستند.
ما بر عهد دیرین خود هستیم و بر این باوریم به فضل الهی خیلی زود نماز باشکوه جماعت را در قدس اقامه خواهیم کرد.
القدس لنا

با احترام
سامان نیازی
معاون بین الملل موسسه بین المللی و حقوق بشری صلح زیبا جمهوری اسلامی ایران

متن پاسخ عضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه‌ای جبهه مردمی آزادی‌بخش فلسطین در سوریه نیز بدین شرح است:

جناب آقای سامان نیازی 
معاون امور بین‌الملل موسسه حقوق بشر صلح زیبای جمهوری اسلامی ایران 
 
با سلام و احترام 
از تلاش‌های فراوان شما در زمینه‌های سیاسی، عقیدتی، جهادی و شناختی در راستای حمایت از مسئله فلسطین و تلاش برای حفظ قداست آن کمال تشکر داریم. 
ما به این موضوع واقفیم که حمایت از فلسطین و قداست و مقدسات آن از بازیچه قرار گرفتن توسط طرح‌های انحلال در ابتدا نیازمند مصونیت فکری سیاسی در چهارچوب محور مقاومت، نخبگان و توده مردم آن است. در این زمینه ما معتقدیم که کار نهادی برنامه‌ریزی شده در عمل، طی یک مدت زمانی مشخص، برای خروج از سبک‌های سنتی که گریبانگیر عرصه ملی و میهنی شده و در همایش‌های فصلی، بیانه‌های تکراری و اقدمات بی ثمر جلوه یافته، بسیار اهمیت دارد. 

در تمام برنامه‌ها و مواضع رویارویی همراه شما هستیم و همگی مطمئن هستیم که فجر بزرگ پیروزی در گرو تمسک به حق و حقیقت و اراده راسخ و چشمان مجاهدان وفادار است. امید است همواره یاور محور مقاومت باشید. 
 
انور رجا 
عضو دفتر سیاسی و مسئول بخش رسانه‌ای جبهه مردمی آزادیبخش فلسطین – فرماندهی کل

توافق صلح امارات و اسرائیل سامان نیازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر