کد خبر: 959451 A

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه از ورود مدعی‌العموم به نحوه صدور حواله بار برای کامیون‌داران خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه از ورود مدعی العموم به نحوه صدور حواله بار برای کامیونداران خبر داد و گفت: اخذ مبلغ پنج هزار تومان از رانندگان با توجه به اینکه غیرقانونی بود، منتفی اعلام شد.

وی در این زمینه اعلام کرد: راننده‌ها پیش از این در ازای صدور حواله بار پولی پرداخت نمی‌کردند، اما انجمن موسسات و شرکت‌های حمل و نقل فیروزکوه با توافق با انجمن صنفی رانندگان کامیون، رانندگان کامیون را به پرداخت مبلغ پنج هزار تومان مکلف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه اظهار کرد: این مبالغ ممکن بود در سال به میلیون‌ها تومان و حتی میلیارد برسد و با توجه به مشکلات کامیونداران دادستانی از حیث حقوق عامه به این موضوع ورود کرد.

وی اظهار کرد: تعدادی از کامیونداران نسبت به این موضوع معترض بودند و با توجه به اهمیت موضوع شخصا" در محل حاضر و اظهارات آن ها را شنیدم.

رضایی گفت: جلسه‌ای با حضور نمایندگان رانندگان و مسئولان مربوطه جلسه‌ای برگزار شد و اخذ مبلغ پنج هزار تومان از رانندگان با توجه به اینکه غیرقانونی بود، منتفی اعلام شد و مبلغ یک و نیم درصد که مازاد از رانندگان گرفته می‌شد نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پایان تاکید کرد: ورود دادستانی به این موضوع سبب خشنودی رانندگان کامیون شد.

فیروزکوه حواله کامیونداران مدعی العموم قوه قضائيه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر