کد خبر: 958251 A

علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت، پس از گذران دوران نقاهت و در راستای حمایت از سنت نذر خون در ماه محرم به جمع اهداکنندگان پلاسما پیوست.

به گزارش ایلنا، یکشنبه دوم شهریور و همزمان با هفته دولت، علی ربیعی بعد از گذران دوران نقاهت و به شکرانه سلامت پس از بیماری کرونا، در مرکز اهدای پلاسما خیابان وصال شیرازی تهران حضور پیدا کرد.

 سخنگوی دولت تدبیر و امید که از اهداکنندگان وفادار خون در سالهای اخیر می باشد، پویش نذر اهدای خون در ماه محرم را یک کار فرهنگی متناسب با فرهنگ حسینی عنوان کرد و گفت: البته بنده به خاطر تجربه زیستی که شخصا در ماجرای نیاز فرزندم به فرآورده های خونی داشتم، ضرورت این کار را متوجه هستم و این کار انسانی و خداپسندانه، نجات بخش بسیاری از بیماران خواهد بود.

علی ربیعی، سخنگوی دولت در ادامه با اشاره به موثر بودن تزریق پلاسما به برخی بیماران کرونا و بازیابی سلامت آنها خاطر نشان کرد: مشارکت بهبودیافتگان ویروس کووید ۱۹ در مسئله مهم و نجات بخش اهدای پلاسما بر اساس آمارها، رضایت بخش نیست و در خواست می کنم که عزیزان رها شده از درد این ویروس منحوس به شکرانه سلامت مجددشان و برای نجات جان بیماران تازه مبتلا شده، پلاسمای خود را اهدا کنند.

بنابراین گزارش، علی ربیعی پس از اهدای پلاسما با حضور در جمع اهداکنندگان خون، از مشارکت صادقانه و عاشقانه این مردم همیشه مهربان تقدیر و سپاسگزاری کرد.

سخنگوی دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر