کد خبر: 955019 A

سرتیپ شعبانیان:

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در آیین کلنگ زنی ساختمان بازنشستگان در آستانه ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی گفت: در راستای تکریم و منزلت هر چه بیشتر بازنشستگان و ارائه خدمات به این قشر شریف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ "سعید شعبانیان" معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با حضور در آیین کلنگ زنی پروژه بزرگ اداری رفاهی ویژه بازنشستگان وزارت دفاع، اظهار داشت: این پروژه با زمینی به مساحت تقریبی۱۵۶۲متر مربع در ناحیه ۵ منطقه ۷ شهرداری تهران واقع شده و با تراکم بنای ۵۰۰۰ مترمربع در ۸ طبقه که سازه آن بتونی است ، ساخته خواهد شد.

وی با تبریک ۲۵مردادماه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، هدف از اجرای این پروژه را آسایش و دسترسی بازنشستگان معزز وزارت دفاع عنوان کرد و افزود: دو طبقه از این مجتمع با واحدهای ۲۱ و ۳۵ متری برای رفاه و آسایش عزیزان بازنشسته وزارت دفاع که از دیگر استان‌ها به تهران آمده و یا برای انجام و پیگیری امور اداری و مسائل کاری به ستاد وزارت مراجعت می‌کنند، است.

امیر شعبانیان در تشریح بیشتر مشخصات این پروژه، گفت: این مجتمع با به روزترین امکانات و در فضایی کاملاً استاندارد دارای ۱۶ واحد اقامتی، ۱۰ واحد اداری، سالن اجتماعات با گنجایش ۲۵۰ نفر برای گردهمایی و ضیافت‌های بازنشستگان وزارت دفاع است.

وی با بیان اینکه در راستای تکریم و منزلت هر چه بیشتر بازنشستگان و ارائه خدمات به این قشر شریف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد، افزود: امیدواریم مراحل ساخت این مجتمع به سرعت به پایان رسیده و شاهد گردهمایی های همرزمان سال های جهاد و شهادت بوده تا بتوانیم به عنوان خادم، خدمتگزاران شایسته‌ای باشیم.

بر اساس این گزارش، سردار اردستانی رئیس کانون بازنشستگان وزارت دفاع، در ابتدای آیین کلنگ زنی ساختمان کانون بازنشستگان وزارت دفاع که جمعی از رؤسای سابق این کانون و مدیران و پیشکسوتان نیروهای مسلح نیز حضور داشتند، ضمن تشریح اقدامات و خدمات مهم کانون بازنشستگان وزارت دفاع به تشریح چگونگی ساخت این پروژه پرداخت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امیر حاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر