کد خبر: 954527 A

در صحن مطرح شد؛

رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدباقر قالیباف با آغاز جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۶ مرداد) مجلس پس از حدود ۲ ساعت جلسه غیرعلنی گفت: جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور تمامی نمایندگان با دستور کار بررسی بحث فروش اوراق سلف نفتی که در دستور کار شورای عالی هماهنگی اقتصادی است برگزار شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که شورای عالی هماهنگی اقتصادی در حال بررسی فروش و عرضه نفت است، بیان کرد: بر همین اساس در نشست دو ساعت غیرعلنی، روسای کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه گزارش دادند و همکاران نیز نظرات خود را بیان کردند. این جمع بندی‌ها در تصمیم گیری نهایی شورای عالی اقتصادی در رابطه با این موضع تاثیرگذار است.

وی ادامه داد:در نهایت مقرر شد که کمیسیون انرژی، برنامه و بودجه و اقتصادی مجلس به صورت جداگانه و در صورت ضرورت مشترک به این موضوع را رسیدگی کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که در آخر این هفته کنکور سراسری قرار است برگزار شود، گفت: همکاران ما در کمیسیون بهداشت و درمان آموزش و تحقیقات در پایان این هفته کنکور سراسری  برگزار می‌شود، نمایندگان در حوزههای انتخابیه خودشان مخصوصا دوستانی که متخصص و پزشک هستند نظارت دقیقی را برای پیاده سازی پروتکل داشته باشند.

 

کنکور سراسری فروش و عرضه نفت در بورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر