کد خبر: 952954 A

شجاعی در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس با انتقاد از عمکلرد مسئولان در خصوص زمان برگزاری کنکور گفت: استیضاح وزیر بهداشت و علوم را به خاطر بازی با اعتماد مردم و اعتبار ستاد مقابله با کرونا پیگیری خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن شجاعی علی آبادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۲۲ مرداد) مجلس شورای اسلامی  در  تذکری خطاب به ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ستاد ملی کرونا اعتبار خود را از رهبری می گیرد و اعتبار ستاد باید خرج مردم و نه یک شخص شود. چرا حضور آقای روحانی در مجلس براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا منتفی شد؟ مگر ستاد شخصی یا ستاد آقای روحانی تصمیم گیری می کند؟

نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی افزود: این در حالی است که ستاد مقابله با کرونا جمع کردن یک میلیون و چندصد هزار نفر را بدون اشکال می داند. وزارتخانه های علوم، بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا چه حقی دارند که درباره برگزاری کنکور سراسری به این شکل تصمیم گیری می کنند؟

شجاعی علی آبادی تصریح کرد: این نوع تصمیم گیری بازی با اعتماد مردم است، چرا که در مدت ۲۴ ساعت که مردم در فشارهای سنگین معیشتی و اجتماعی هستند، تصمیم خود را تغییر دادند.استیضاح وزیر بهداشت و علوم را به خاطر بازی با اعتماد مردم و اعتبار ستاد مقابله با کرونا پیگیری خواهم کرد.

کنکور ستاد ملی مبارزه با کرونا تعویق کنکور سراسری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر