کد خبر: 951623 A

رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد از دستگیری متهمین درگیری یاسوج خبر داد و گفت: پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج تشکیل و دستورات قضایی جهت شناسایی و دستگیری متهمین به مرجع انتظامی صادر شد.

به گزارش ایلنا، نگین تاجی درباره دستگیری متهمین درگیری یاسوج اظهار داشت: طی چند روز گذشته در فضای مجازی فیلمی در خصوص وقوع یک فقره درگیری در یاسوج و حمله مسلحانه چند نفر به یکی از شهروندان و ضرب و جرح و تخریب خودروی وی منتشر شد که منجر به جریحه دار شدن عواطف و احساسات عمومی گردید.

وی گفت: بلافاصله پس از این موضوع، پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج تشکیل و دستورات قضایی جهت شناسایی و دستگیری متهمین به مرجع انتظامی صادر شد.

رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد افزود: با تلاش‌های شبانه روزی پلیس، محل اختفای متهمین که متواری شده بودند شناسایی و طی عملیات موفق مرجع انتظامی، نسبت به جلب و دستگیری این افراد،  اقدام شد که در نهایت از آنان یک قبضه سلاح گرم و چند قبضه سلاح سرد کشف گردید و در شعبه بازپرسی پس از تفهیم اتهامات، با صدور قرار تامین کیفری بازداشت و روانه زندان شدند.

نگین تاجی بیان داشت: دستگاه قضایی با مرتکبین جرایم خشن و افرادی که اقدام به اخلال در نظم عمومی، ایجاد رعب و وحشت و سلب آسایش و امنیت مردم کردند بدون هرگونه مسامحه یا اغماض برخورد جدی و قاطع خواهد کرد.

درگیری در یاسوج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر